Odabrane skladbe za Kaštelanski đir 2024. godine

Odabrane su skladbe koje će biti izvedene na Kaštelanskom điru 2024. (abecednim redom po imenu klape):

1. Klapa BALADUR (m) Opatija – BARBA JERE (Robert Grubišić, Vjekoslav Alilović)
2. Klapa BERULIA (m) Brela – NE DAJ DA (Goran Topolovac, Goran Topolovac)
3. Klapa CAMBI (m) Kaštel Kambelovac – SUNCE NA RUKAMA (Matko Šimac, Matko Šimac)
4. Klapa ELEKTRODALMACIJA (mj) Split – JUTARNJA (Davor Kokeza, Davor Kokeza)
5. Klapa FJORET (ž) Tučepi – VRIME NOSI, VRIME DAJE (Ivica Kaleb, Bruno Vučković)
6. Klapa FRIŽI (m) Split – E MOJ SPLITE (Mio Petrović, Igor Ujdurović)
7. Klapa KAŠE (m) Dubrovnik – TI SI MOJA SUDBINA (Vicko Dragojević, Krste Juras)
8. Klapa KOLAPJANI (m) Sisak – ZNAM (Ivica Buturac, Ivica Buturac)
9. Klapa KONTRADA (m) Zadar – KAP TVOJE LIPOTE (Mario Petani, Mario Petani)
10. Klapa LAĐARICE (ž) Sisak – ŽENA KOJA ČEKA (Marijana Ivišić Kolić, Marijana Ivišić Kolić)
11. Klapa MARJAN (ž) Split – BIŽI ĆA (Davorka Šegvić, Davorka Šegvić)
12. Klapa MUNITA (m) Zadar – OVO JE DALMACIJA (Vjekoslav Šuljić, Vjekoslav Šuljić)
13. Klapa SKALA (m) Trst (IT) – AKO TI JE ŽA (Ivica Badurina, Frane Bilić)
14. Klapa SOL (m) Pag – MORE MOJIH ORGULJA (Branko Barbir, Branko Barbir)
15. Klapa SV. MIHOVIL (m) Proložac – MIRIS STARE LJUBAVI (Ivo Jurić, Ante Majić)
16. Klapa ŠTORIJA (ž) Kaštel Kambelovac – BUDI MI SMIRAJ (Jurica Karuza, Antonija Božić)
17. Klapa TROGIR (m) Trogir – STA JE SVIT (Sveto Kustura, Sveto Kustura)
18. Klapa ŽRNOVNICA (mj) Žrnovnica – ZADNJU URU S TOBOM ĆU IZGUBIT (Alen Slavica, Željka Galić)
19. POLICIJSKA klapa SV. MIHOVIL (m) Split – TEBE JUBIN (Ante Šipić – Sokol, Anđelko Antić Blažević)
20. Vokalni ansambl JEDINSTVO 19 (mj) Split – VRATI MI SEBE (Darijo Miletić, Darijo Miletić)

Kaštelanski đir, održati će se 21. srpnja 2024. na poljani kod crkve sv. Mihovila u Kaštel Kambelovcu uz festivalski orkestar i izvođenje uživo.

Odabrane skladbe za Kaštelanski đir 2024. godine

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *